Nový pořad s Gordonem Ramsaym. Šéfkuchař učí obyčejné ženy vařit v jejich kuchyních!

Gordon Ramsay: Famózní kuchyně Foto: Gordon Ramsay: Famózní kuchyněFoto: All

Nejznámější kuchař na světě, který si nebere servítky, Gordon Ramsay, sešel z piedestalu vlastní slávy, aby ukázal anglickým ženám z lidu, jak kvalitně a zdravě vařit pro svou rodinu. Nový pořad na Prima LOVE přivítá i celebrity, které budou kuchtit přímo s Gordonem Ramsaym.

Kompletně novou kuchařskou show Gordona Ramsayho uvidíte na Prima LOVE už ve čtvrtek 6. dubna v 18.45.

Ostrý šéfkuchař a majitel několika restaurací po celém světě se rozhodl podpořit anglickou kampaň "Dostaňte ženy zpátky do kuchyně", která svým názvem zní poměrně zpátečnicky na to, že je 21. století. Kampaň chce však zapůsobit na okolí na první dobrou a poněkud šokovat. Naráží totiž na to, že většina Britů si odvykla vařit a doma se krmí polotovary nebo tzv. donáškou, jídlem z restaurace. Na stejný problém upozornil  i druhý oblíbený šéfkuchař Jamie Oliver, který učil připravit zdravá a plnohodnotná jídla pro změnu Američany.

Ženy si umějí namíchat drinky, ale...

"Ženy si v dnešní době umějí namíchat pět druhů drinků, ale netuší, jak uvařit plnohodnou kvalitní večeři," vysvětluje Ramsay. Od toho tu je právě on, aby zavítal v Anglii do několika obyčejných domácností a ukázal ženám strhaným u sporáku, jak vařit s lehkostí kvalitní jídla pro celou rodinu.

V každém dílu nové televizní show Gordon Ramsay uvaří tři druhy jídla v restauraci pro padesát lidí. Mezi nimi potkáte i celebrity, které si s Gordnem Ramsaym popovídají o vaření, jídle a dobrém pití. Téma rozhovorů se bude točit hlavně okolo zdravého stravování, kterému podlehl i sám Ramsay. Ten se nechal slyšet, že pro svůj početné potomstvo dokonce doma chová krůty, aby jeho ratolesti dostávály ty nejlepší bílkoviny.

Na nový pořad Gordon Ramsey: Famózní kuchyně se můžete těšit v 18.45 na Prima LOVE