Shemar Moore z Myšlenek zločince změnil image!

Myšlenky zločince - Shemar Moore hraje v novém seriálu Foto: Myšlenky zločince - Shemar Moore hraje v novém seriáluFoto: All

Krasavec z Myšlenek zločince v roce 2016 opustil oblíbený krimiseriál, který můžete sledovat na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15. Má novou práci a změnil image. Podívejte se sami.

Co uvidíte toto pondělí v Myšlenkách zločince?

Šéf speciálního týmu FBI Aaron Hotchner je zatčen. Pro jeho kolegy je nyní prioritou odhalit pozadí jeho zatčení… Jak dostat šéfa ven? To bude velký oříšek, který bude třeba rozlousknout už toto pondělí ve 20.15.

Nový seriál a nová image

Shemar Moore dal sbohem Myšlenkám zločince, aby se mohl dále rozvíjet. A venku už je trailer na jeho nový seriál pod stejnou televizní stanicí.

Na svém Instagramu americký herec také neustále upozorňuje a poutá svými fotkami na nový seriál S.W.A.T. Ten si žádal nejen pořádnou fyzičku, ale i změnu image, aby se fyzicky odlišila od charakteru Dereka Morgana z Myšlenek zločince.

Více o novém seriálu Shemara Moora najdete tady

Shemar Moore hraje hlavní roli poručíka Daniela Harrelsona, kterému se přezdívá "Hondo". 

Daniel umí perfektně skloubit drsný výcvik jednotky s krutou praxí řešení případů v terénu Los Angeles. Samozřejmě, že i jeho postava si prochází osobní zkouškou – Daniel se bude muset vyrovnat s tím, že je hlavou celého týmu, a tedy dost osamělý. Nový seriál vychází z thrilleru Clarka Johsnona S.W.A.T. z roku 2013, kde hrál hlavní roli Samuel L. Jackson. Nám nezbývá nic jiného, než se na další seriálový počin sexy Shemara Moora těšit.

Podívejte se na fotky z jeho Instagramu:

Myšlenky zločince - Shemar Moore v hlavní roli Foto: Myšlenky zločince - Shemar Moore v hlavní roliFoto: Instagram.comMyšlenky zločince - Shemar ve S.W.A.T. Foto: Myšlenky zločince - Shemar ve S.W.A.T.Foto: Instagram.com

Myšlenky zločince uvidíte ve 20.15 v pondělí na Prima LOVE!