Tady najdete stručnou historii všech postav z Právem odsouzeni

Právem odsouzeni - hlavní představitelka Foto: Právem odsouzeni - hlavní představitelkaFoto: ABC

Každý pátek můžete sledovat seriál Právem odsouzeni. Sestavili jsme pro vás základní charakteristiku hlavních postav. Jaká je jejich minulost? Ta vám pomůže rozklíčovat jejich chování.

Co uvidíte v pátek na Prima LOVE?

V seriálu Právem odsouzeni uvidíte další zajímavý případ. Dcera bývalého prezidenta Hayes je pověřena vedením pátracího týmu, který hledá skutečné viníky nesprávně uzavřených případů. Tentokrát znovuotevírá případ zastřelené policistky, za jejíž vraždu byla odsouzena černošská aktivistka…

Hayes Morrison (hraje Hayley Atwell)

Dcera bývalého amerického prezidenta a šikovná právní zástupkyně má utajené temné stránky. Nedokáže zapadnout do vyšší společnosti, odkud pochází, a zpochybňuje spravedlivost justičního systému. Šéfkou zvláštního týmu vyšetřovatelů se stává jenom proto, aby se vyhnula uvěznění za držení drog.

Právem odsouzeni (6) - upoutávkaPrávem odsouzeni (6) - upoutávka

Její nadřízený, státní návladní Conner Wallace (Eddie Cahill), je zároveň jejím úhlavním nepřítelem. Její matka kandiduje do senátu.

Conner Wallace (hraje Eddie Cahill)

Právem odsouzeni - Eddie Cahill  Foto: Právem odsouzeni - Eddie Cahill Foto: All

Charismatický státní návladní stojí u zrodu zvláštního týmu vyšetřovatelů, který vede právní zástupkyně Hayes Morrison. Má budoucí ambice ve vysoké politice.

Sam Spencer (hraje Shawn Ashmore)

Sam Spencer  Foto: Sam Spencer Foto: archiv Prima

Zástupce státního návladního Wallace se měl původně stát šéfem nového týmu. Navzdory tomu, že je týmový hráč, se mu nelíbí, že nakonec získal nižší pozici.

Zpochybňuje autoritu nové šéfky. Vědomí, že nic není černobílé, se stává zatěžkávací zkouškou jeho bezúhonnosti.

Maxine Bohen (hraje Merrin Dungey)

Maxine Bohen  Foto: Maxine Bohen Foto: archiv Prima

Policejní vyšetřovatelka pracuje pro státního návladního. Je svobodnou matkou. Pochází z policejní rodiny a je na to pyšná. Má tajemství, které může ovlivnit její profesionální úsudek.

Tess Larson (hraje Emily Kinney)

Tess Larson  Foto: Tess Larson Foto: archiv PrimaMladou právní asistentku pronásleduje minulé rozhodnutí, kvůli kterému dostala za mříže někoho, kdo je ve skutečnosti možná nevinný.

Franklin „Frankie“ Cruz (hraje Manny Montana)

Franklin „Frankie“ Cruz  Foto: Franklin „Frankie“ Cruz Foto: archiv Prima

Bývalý trestanec je špičkovým forenzním odborníkem. Osobní problémy zasáhnou do jeho práce i životního přesvědčení.

Jackson Morrison (hraje Daniel Franzese)

Jackson Morrison  Foto: Jackson Morrison Foto: archiv Prima

Bratr hlavní hrdinky pracuje jako manažer v kampani za zvolení jejich matky do senátu. Je sestře blízký, takže zná i její křehkou, zranitelnou stránku, kterou jinak před nikým neodhaluje.

Sledujte každý pátek krimi Právem odsouzeni na Prima LOVE ve 20.15!